Polska Szkoła im. Krόla Kazimierza Wielkiego
w Orland Hills, Illinois

Międzyszkolny Przegląd Zespołów Tanecznych

Szanowni Państwo,

Gratuluję pani choreograf i wicedyrektor Agacie Mscisz, panu instruktorowi Marcinowi oraz wszystkim uczniom z naszej grupy tanecznej ” Żaki” , którzy wspaniale reprezentowali naszą szkołę w międzyszkolnym przeglądzie zespołów tanecznych, który odbył się wczoraj w Chicago.

Brawa dla Was wszystkich za piękny występ!

Bardzo dziękuję za godne reprezentowanie Polskiej Szkoły im. Króla Kazimierza Wielkiego

Szczególne podziękowania kieruję również do pani Kasi Wyciślak, pani Marii Niemasik oraz p. Krzysztofa Mscisz za pomoc przy opiece nad naszymi uczniami podczas koncertu oraz wszystkim Rodzicom za wypożyczenie stroi ( Dziękuję pani Agacie Jarończyk, pania Kasi Wożniak, pani Agnieszcze Chudoba) oraz zorganizowanie posiłku dla naszych dzieci oraz bycie z nami w tym szczególnym dla nasz dniu.

z wyrazami szacunku,

Izabela Przybyla
Dyrektor Szkoły
Polska Szkoła im. Krόla Kazimierza Wielkiego