Polska Szkoła im. Krόla Kazimierza Wielkiego
w Orland Hills, Illinois

Pasowanie na Ucznia 2019

W ubiegłym tygodniu pięćdziesięciu trzech uczniów klasy pierwszej miało swoje święto. Był to bardzo ważny dzień w ich życiu, ponieważ od tej chwili stali się pełnoprawnymi uczniami Polskiej Szkoły im. Króla Kazimierza Wielkiego. Na ten szczególny moment czekali z niecierpliwością a uroczystość Pasowania na ucznia była wyjątkowa i jak zawsze niepowtarzalna. Bardzo dziękujemy naszym wychowawcą p. Wicedyrektor Madzi Zborowski oraz p. Kasi Karpiuk za ogrom pracy i przepiękne przygotowanie naszych uczniów oraz p. Kamilowi Bundyra za wspaniały akompaniament. Dziękujemy również p. Halince Mikulec za przygotowanie pięknej dekoracji a wszystkim Rodzicom za pyszny poczęstunek.
Dziękujemy p.Kasi Wycislak za wykonanie wszystkich zdjęć


Brawa dla wszystkich naszych pierwszoklasistów!!!