Polska Szkoła im. Krόla Kazimierza Wielkiego
w Orland Hills, Illinois

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20 w Polskiej Szkole im. Króla Kazimierza Wielkiego w Orland Hills

Wszystkim uczniom życzę, wiary we własne siły, aby czas spędzany w naszej szkole był radosny, ale i pracowity, aby przyniósł Wam ten rok wiele satysfakcji z postępów w nauce języka polskiego.

Drodzy Rodzice ,życzę Wam zadowolenia z progresu czynionego w nauce przez Wasze pociechy, życzymy wam dumy z waszych dzieci, żywimy też nadzieję, że nasze wspólne działania przyniosą oczekiwane efekty, że wspólnie będziemy tworzyli wymarzoną polską szkołę.

Wszystkim Nauczycielom i Katechetom,
Życzę by był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia, a postępy i osiągnięcia uczniów dawały Wam dużo zadowolenia i radości, aby nasza misja wypełniała się i czyniła nas ludźmi bogatszymi i wartościowszymi. Niech praca w naszej szkole przyniesie Wam jak najmniej stresu, dużo zapału i optymizmu

Życzę nam wszystkim pomyślnego roku, zrealizowania wszystkich założeń i planów, a Rodzicom dobrej, owocnej współpracy ze szkołą uwieńczonej sukcesami dzieci.
Niech będzie to rok wolny od trosk i problemów, a przepełniony sukcesami nas wszystkich.
Z wyrazami szacunku

mgr Izabela Przybyla
Dyrektor Szkoły.