Polska Szkoła im. Krόla Kazimierza Wielkiego
w Orland Hills, Illinois

Zakończenie Roku Szkolnego

Kochani Uczniowie,
Cieszę się iż mimo trudnej sytuacji w jakiej wszyscy znaleźliśmy się, udało nam się spotkać i wręczyć Wam świadectwa i dyplomy, które są podsumowaniem Waszej ciężkiej pracy w tym roku szkolnym. Podpisywałem je wszystkie własnoręcznie i dlatego chciałabym wszystkim Wam serdecznie pogratulować tak wspaniałych wynikόw oraz osiągnięć.
Jestem z was ogromnie dumna że poświęcacie swόj czas na bycie w naszej szkole, uczenie się języka polskiego oraz historii i kultury polskiej i mimo trudnych warunków, którym musieliśmy stawić czoła wszyscy wspaniale poradziliście sobie z pomocą Waszych rodziców.


Drodzy Rodzice,
Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie swoich dzieci w procesie edukacji oraz wychowania, za pracę z nimi oraz ogromne zaangażowanie i działanie na rzecz naszej szkoły.
Dziękujemy za dobre słowo, za to, że doceniacie naszą pracę z Waszymi dziećmi. Dziś w imieniu Rady Pedagogicznej i własnym pragnę Wam serdecznie za to podziękować
Dziękujemy równiez wszystkim Rodzicom za przepiękne kwiaty oraz prezenty.


Szczególne podziekowania kieruje do
p. Halince Mikulec oraz jej Rodzinie za pomoc i zawsze wsparcie w dekorowaniu Sal na wszystkie uroczystosci szkolne.


Dziękujemy Dr Adrianie Russ za wykonanie zdjęć


Serdecznie dziękuję wszystkim Nauczycielom za ogromną determinację, zrozumienie, otwartość, cierpliwość, wysiłek pracy, i poświęcenie.
Nasze Grone Pedagogiczne to naprwadę niezwykłe osoby, dla ktόrych praca w tej szkole to zdecydowanie pasją, To nauczyciele, ktόrym zależy aby uczniowie czuli się dobrze, bezpiecznie, bezstresowo oraz jak najwięcej zyskali będąc w naszej szkole.
Kończąc, życzę wszystkim wspaniałych, słonecznych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia w nowym roku szkolnym .

Z wyrazami szacunku.
Izabela Przybyla
Dyrektor Polskiej Szkoły im. Króla Kazimierza Wielkiego w Orland Hills